Strażnik Skarbu

Szybki start - mapy, kamienie, domki, instrukcje i poradniki.

Strażnik Skarbu

Postautor: Sami Swoi » sobota 18 maja 2019, 13:41

Witam, sporo graczy zarówno nowych jak i starych zadaje mi pytania typu "o co chodzi z strażnikiem?" albo "jakie są zagadki i co można wydropić?". W tym temacie postaram się przedstawić co nieco o co w tym chodzi :)

Jak Wygląda Strażnik Skarbu?
Straznik Skarbu.png
Straznik Skarbu.png (30.91 KiB) Przeglądany 2651 razy

Strażnik Skarbu pokazuje się co godzinę, będziemy o tym wiedzieć kiedy na Logu Serwera pojawi się 1 z 10 zagadek która nas mniej więcej poprowadzi do Strażnika.

Tutaj mamy zagadki które pokazują się na serwer logu:
1. Straznik Skarbu: Tam, gdzie rozne sa czasu przestrzenie, w pustynnej krainie z nagroda drzemie.

2. Straznik Skarbu: W jednym z miast, gdzie w jaskini magiczny alfabet sie ukrywa, odwazny trener moj skarb zdobywa.

3. Straznik Skarbu: W dlugim korytarzu, gdzie ogniste poki oltaz swoj maja, sztame ze mna trzymaja.

4. Straznik Skarbu: W elektrowni, gdzie wrzawa panuje, na samym szczycie skarbu pilnuje.

5. Straznik Skarbu: W miescie, w ktorym muzeum z zabytkami sie znajduje, z gory turystow wypatruje.

6. Straznik skarbu: Na bezludnej wyspie, gdzie statkiem sie dostaniesz, pokonaj mnie a bohaterem zostaniesz.

7. Straznik Skarbu: Tam gdzie pod lodowa kraina magmar kroluje, skarbu ze mna pilnuje.

8. Straznik Skarbu: Na malutkiej wysepce, gdzie z Kingdra sie widuje, na plazy przesiaduje i skarbu pilnuje.

9. Straznik Skarbu: Piramida Tutenchamona podroznych w odwiedziny zaprasza, a ja w niej swoje rzady oglaszam.

10. Straznik Skarbu: Tam gdzie lodowa grota za wodospadem sie znajduje, z daleka na odwaznego trenera oczekuje.

Po pokonaniu Strażnika Skarbu, na ziemię wylatuje Mega Box
Mega Box.png
Mega Box.png (9.18 KiB) Przeglądany 2651 razy
z którego można wydropić różne plecaki, ozdoby do domków oraz cennego dla nas Mega Stona
Mega Stone.png
Mega Stone.png (8.48 KiB) Przeglądany 2651 razy

To by było na tyle, powodzenia ;)
Nick : Flash Deck
Level : 1703
Gildia : Sami Swoi

Potrzebujesz pomocy? Pisz w grze :)
Awatar użytkownika
Sami Swoi
Poketrener

Wróć do Jak grać w pokemon online