Zadania u Rybaka.

Misje i zadania które są dostępne w grze pokemononline.pl

Zadania u Rybaka.

Postautor: Suoh » sobota 25 sty 2014, 18:37

Kod: Zaznacz cały
Postanowiłem zrobić poradnik o Rybaku, bo ten, który znalazłem na forum nie wszystko wyjaśnia. Proszę o przeniesienie go do odpowiedniego działu wraz z jednoczesnym usunięciem tej wiadomości w znaczniku "code". Z góry dziękuję.

Obrazek
Rybak rezyduje na wyspie, na zachód od Pallet Town. W zamian za pomoc w zdobyciu kilku przedmiotów pomoże nam zwiększyć naszą biegłość w posługiwaniu się wędką. Nagrodą za ukończenie całej linii zadań są łącznie aż 492 poziomy wędkarstwa!

Obrazek

Do wykonania wszystkich siedmiu misji przygotuj sobie:
    - 15 szczątków Pokemona wodnego (wypadają z: Poliwag i Krabby)
    - 80 jaj Pokemonów wodnych (łup z praktycznie wszystkich Pokemonów wodnych)
    - 1 wodny amulet (do zdobycia z praktycznie wszystkich Pokemonów wodnych)
    - 1 Water Stone (SMS shop, wypadają też z 2 i 3 ewolucji Pokemonów wodnych, dość trudno je zdobyć)
    - 1 zaczarowaną wodę (wypada często z Horsea)
    - 1 laleczkę Poliwratha (łup z Poliwratha, dość tania jeśli zdecydujesz się na zakup u graczy)
    - 1 śrubkę (można ją łatwo zdobyć z Pokemonów elektrycznych, np. Pikachu)
Wskazówki i ciekawostki:
    - staraj się łowić z daleka od miejsc uczęszczanych przez początkujących graczy!
    - żeby uzyskać maksymalny dostępny w grze poziom wędkarstwa (692), przed podjęciem tego wyzwania samodzielnie wbij 200 fishing. Niestety, w razie śmierci postaci stracisz też poziomy wędkarstwa, bez możliwości ich odrobienia (chyba, że ponownie spadną poniżej 200). Co 256 poziomów fishing w panelu umiejętności będzie naliczał się od nowa, więc przy założeniu, że Twoja postać pomagała Rybakowi po osiągnięciu 200 poziomu wędkarstwa, po trzeciej misji w okienku skilli będzie widniał 14 poziom fishingu. Nie przejmuj się, to tylko wizualny bug, swój poziom fishingu możesz obserwować w rankingu wędkarzy na stronie gry.
    - jeśli łowisz na małym poziomie, lub jesteś początkującym graczem postaraj się zdobyć dobrego Pokemona, na przykład Aipoma (od 10 do 30 poziomu) lub Sneasela (od 30 do 70 poziomu). Szczególnym wyzwaniem będą Kinglery (mogą się szybko leczyć, Aipom może sobie z nimi nie poradzić), Gyaradosy (tworzą pola z trucizną, czasami pokonują nawet dobrego Sneasela) i przede wszystkim Tentacruele - jeśli wyłowisz go nie wystawiając przeciwko przynajmniej drugiego Tentacruela (można go używać od 70 poziomu doświadczenia) - uciekaj gdzie pieprz rośnie.
    - podczas łowienia możesz zdobyć cukierki. Wypadają one z Tentacooli. Oprócz tego, możesz sprzedać większość niepotrzebnych przedmiotów u Marka (nie zbieraj green perches, nóg ani zaczarowanej wody - do zadania potrzebujesz tylko jednej butelki wody, a pozostałe przedmioty zajmują Ci miejsce, którego będziesz potrzebował na złapane Pokemony).
    - możesz dorobić sobie łapiąc wyłowione Pokemony i sprzedając je u kolekcjonera Pokemonów. Osobiście polecam sprzedawać Staryu i Starmie, stosunkowo łatwo je złapać.
    - na niskim poziomie wędkarstwa można wyłowić shiny Magikarpia, jest to jedyny shiny dostępny przez wędkowanie.

I.
Potrzebne: 15 szczątków wodnych pokemonów
Nagroda: 10 poziomów wędkarstwa

Zapis rozmowy z Rybakiem, pisze:Gracz: Hi.
Rybak: Witaj, jestem rybakiem. Potrzebuje kilku rzeczy do polowu ryb. Pomozesz mi, a ja w zamian przekaze Ci tajemna wiedze i doswiadczenie rybaka. Gotowy? Wpisz start
Gracz: start
Rybak: Mam kilka zadan lowieckich. Wpisz misja aby zobaczyc Twoj aktualny status wykonania questu.
Gracz: misja
Rybak: Pierwsza misja: Przynies 15 szczatek pokemona wodnego - Magikarpa. Potrzebne mi sa one do zarybienia lowiska. Masz je? Tak?
Gracz: tak
Rybak: Dzieki za przynete. Podziele sie z Toba doswiadczeniem rybackim, abys mogl lowic wieksze ryby. Odblokowales 2 misje. Wpisz start.

II.
Potrzebne: 80 jaj wodnych pokemonów
Nagroda: 22 poziomy wędkarstwa

Zapis rozmowy z Rybakiem, pisze:Gracz: start
Rybak: Mam kilka zadan lowieckich. Wpisz misja aby zobaczyc Twoj aktualny status wykonania questu.
Rybak: Wykonujesz 2 zadanie: Do eksperymentow potrzebuje 80 jaj pokemonow wodnych. Sklada je np. Poliwhirl, Gyarados, Blastoise, Corsola i inne wodne stwory. Masz je juz? Tak?
Rybak: Wspaniale! Awansowales na wyzszy level lowiecki. Teraz to chyba juz zlowisz Horsee na swoja wedke! Przejdzmy do kolejnego zadania! Wpisz start.

III.
Potrzebny: 1 wodny amulet
Nagroda: 38 poziomów wędkarstwa

Rybak: Wykonujesz 3 zadanie: Slyszales o magicznym amulecie wodnym? Jak mi go przyniesiesz wykorzystamy go do odkrycia tajnikow profesjonalnego rybaka! Masz 1 amulet? Tak?
Rybak: Swietnie! Dobra robota! Teraz go uzyje i oddam Ci czesc doswiadczenia w lowieniu ryb, dzieki ktoremu wylowisz prawdziwe bestie! Odblokowales kolejna misje. Wpisz start.

IV.
Potrzebny: 1 Water Stone
Nagroda: 55 poziomów wędkarstwa

Rybak: Wykonujesz 4 zadanie: Prowadze badania ewolucyjne. Brakuje mi 1 kamienia wodnego - Water Stone. Pomozesz mi go odszukac? Chyba, ze juz go masz? Tak?
Rybak: Awansuje Cie na profesjonalnego rybaka! Bardzo mi pomogles, dziekuje! Odblokowales nastepna misje. Wpisz start.

V.
Potrzebna: 1 zaczarowana woda
Nagroda: 77 poziomów wędkarstwa

Rybak: Wykonujesz 5 zadanie: Legendy glosza, ze Pokemony Wodne posiadaja niezwykla moc po wypiciu zaczarowanej wody. Myslisz ze potrafilbys ja odnalezc? Chyba ze ja juz masz? Tak?
Rybak: Po wypiciu zdobede moc profesjonalnego rybaka! Spokojnie, podziele sie z Toba! Pij! Wykonaj dla mnie kolejna misje. Wpisz start.

VI.
Potrzebna: 1 laleczka Poliwrath
Nagroda: 95 poziomów wędkarstwa

Rybak: Wykonujesz 6 zadanie: Slyszales o voodoo? Wlasnie pracuje nad projektem laleczki voodoo. Postaraj sie zdobyc laleczke Poliwratha. Jednak badz ostrozny, to niebezpieczna misja! Masz juz laleczke? Tak?
Rybak: Wielkie dzieki!! Teraz zlowie tyle Poliwrathow ile zapragne! Ty tez! Podziele sie z toba doswiadczeniem wedkarskim! Kolejna misja odblokowana! Wpisz start.

VII.
Potrzebna: 1 śrubka
Nagroda: 195 poziomów wędkarstwa

Rybak: Wykonujesz 7 zadanie: Mam powazny problem moj przyjacielu! Zepsul sie moj kolowrotek, a srubka wpadla do wody. Potrzebuje od Ciebie abys zdobyl dla mnie taka srubke. Masz srubke? Tak?
Rybak: Wspaniale! Moj kolowrotek dziala zupelnie jak nowy! Znow moge lowic - hura!! Dzieki za pomoc, wykonales wszystkie zadania! Udaj sie do Flinta, on potrzebuje Twojej pomocy!

Obrazek

Powodzenia, mam nadzieję, że poradnik okazał się przydatny. Życzę udanych połowów i dobrej zabawy.
Awatar użytkownika
Suoh
Pokemon

Re: Zadania u Rybaka.

Postautor: Shevchenko » niedziela 26 sty 2014, 09:07

Świetne! Nasi gracze lubią takie opisy. A ten również mi się bardzo podoba. Gratuluje i przenoszę do odpowiedniego działu. + dla Ciebie!
Search inside, are there any more tears to cry?
Why you feel so alone all against the world?

Obrazek
The good times of today are the sad thoughts of tomorrow. THE END.
Retired -GameMaster-
Awatar użytkownika
Shevchenko
Pokemaster

Wróć do Questy