Quest Kopalni

Misje i zadania które są dostępne w grze pokemononline.pl

Quest Kopalni

Postautor: Ayravee » czwartek 06 lut 2014, 17:10

Wymagania: PACC, pokemon z umiejętnością rozbicie.

Jak to napisał Atoco:
"Wprawdzie plany kopalniane istnieją, ale są zamknięte w magazynie kopalni. Jedyna wskazówka na temat kopalni i jej przeznaczenia jest zamknięta w skrzyni Geodety w jednej z podziemnych jaskiń gdzieś w dalekim kraju."
Wskazówka ta dość niejasna kieruje nas do Lavender, za PC odnajdziemy drogę prowadząca do skrzyni. (Schodów używamy tylko raz i kierujemy się w miarę możliwości na północ)
A oto skrzynia:
Obrazek
Wypadnie z niej książka z informacją co dalej: "wazna notaka: ta jaskinia nie nadaje sie do wydobycia kamieni energetycznych. W magazynie w Sinnoh leży mapa kopalni gdzie sa odpowiednie kamienie"

Magazyn znajduje się w Oreburgh pod ziemią (w mieście po schodach jak miniesz tabliczkę i gym'a)
Klikając drzwi poznamy sposób dostania się do środka "Niestety wyjechalem. Badam tereny dla celow gorniczych. Klucz leży pod kamieniem w korytarzu jednej z jaskin tego regionu. Trzy straszne Lairony pilnuja tego miejsca"
Obrazek

Gdy już odnajdziemy wzniesienie w Górze Coronet gdzie są Lairony klikamy kamienie by klucz wypadł (prosto do baga). Wejście do góry jest koło Ore.
Obrazek
Po wejściu do Magazynu klikamy plany i otrzymujemy kolejna wskazówke:"wazna notaka: Należy pobrać 4 probki kamieni energetycznych, nastepnie dostarczyc je do skrzyni w Kanto"

Winda jest tuz obok niestety "Wyglada na to ze poluzowaly sie sruby mechanizmu potrzeba 100 srubek zeby winda zostala naprawiona!."
Obrazek
Po wydropienu ich z pokemonów elektrycznych klikamy mechanizm by naprawić i gdy tylko pojawi sie napis "naprawiles mechanizm windy, teraz mozesz z niej korzystac! udaj sie do dzwigni." kopalnia już zawsze będzie stać przed wami otworem.

Na dole można zebrać cztery próbki klikając większe lub mniejsze kryształy na mapie (w kolejności od 1 do 4 trzeba, inaczej próbki nie będzie się dało zebrać).
Obrazek

Po zebraniu ostatniej pojawi się napis: "nagroda jest ukryta w skrzyni geodety w regionie Kanto!"
Jeśli ktoś pragnie wymienić te 4 próbki na 20% doś do następnego lvlu musi wrócić na skrzyni od której się wszystko zaczęło.

Powodzenia.
Ostatnio zmieniony czwartek 06 lut 2014, 17:53 przez Ayravee, łącznie zmieniany 2 razy
Av & Sygnature by Ayravee Obrazek
Awatar użytkownika
Ayravee
Pokemaster

Re: Quest Kopalni

Postautor: danokso » czwartek 06 lut 2014, 17:29

Ay
niech gracze sami pomyślą...
Obrazek

Thx :D

Obrazek
Awatar użytkownika
danokso
Pokemaster

Postautor: Ayravee » czwartek 06 lut 2014, 17:34

Shi
oni i tak będą gnać i męczyć ludzi na gc i spamić o to...
Awatar użytkownika
Ayravee
Pokemaster

Postautor: Makochans » czwartek 06 lut 2014, 17:35

ale to nie powód, żeby im wszystko jak na talerzu podawać, zasada niezdradzania respów czy questów zanika w narodzie
Awatar użytkownika
Makochans
Pokemistrz

Postautor: Qwasny^^ » czwartek 06 lut 2014, 17:40

Tak poza tym to 4 próbka jest gdzie indziej , troche wyżej ;)
Awatar użytkownika
Qwasny^^
Pokemaniak

Postautor: Gress » czwartek 06 lut 2014, 17:42

Ayravee myślę że jakby Atoco to teraz zobaczył myślę że by się zawiódł że jego ciężka praca i ukrywanie wskazówek poszła na marne. Shev dał im już wystarczającą wskazówkę, a ja się założę się że nawet graczom znudzi się robienie takich questów z ręki...
Ostatnio zmieniony czwartek 06 lut 2014, 17:45 przez Gress, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Awatar użytkownika
Gress
Pokemaster

Postautor: danokso » czwartek 06 lut 2014, 17:43

ay . usuń te mapki z punktami i będzie git .
Obrazek

Thx :D

Obrazek
Awatar użytkownika
danokso
Pokemaster

Postautor: Ayravee » czwartek 06 lut 2014, 17:43

Oł... dzięki qwas, nawet nie zauwazylam chociaż zbierałam specjalnie je z jednym z graczy xD

DANK, mapka zostaje, Shev tez je oznaczył a ja tylko połączyłam żeby w końcu nie mówili ze nie ma na forum -.-
Awatar użytkownika
Ayravee
Pokemaster

Wróć do Questy