Wyższa Szkoła Robienia Hałasu- Rekrutacja!

Gildie serwera Pokemon Online. Zespoły, ogłoszenia, wspólne osiągnięcia.

Wyższa Szkoła Robienia Hałasu- Rekrutacja!

Postautor: KiritoKun » środa 06 lut 2019, 20:57

Witam!
Zamierzam założyć gildię, która będzie głównie przeznaczona dla nowych graczy, tych którzy dopiero próbują się wybić na tym serwerze, ale stary wyjadacz który lubi pomagać i integrować się z graczami lub ich poznawać, też będzie mile widziany. Nie wymagam od nikogo jakiśch mega poków, bo akurat nie o to tu chodzi. Wymagam:
-Wiek nie jest taki ważny, wystarczy żebyś się zachowywał jak dojrzała osoba
-Poczucia humoru i dystansu do siebie
-Chęci wspólnej gry, wspólnych wypadów na questy, respy, dzielenia się wiedzą z każdym z gildii
-Uczestniczenia w eventach które będziemy organizować. Póki co nagrody będę sponsorowal z własnej kieszeni, ale nie zawsze będą to nagrody materialne, coś się wymyśli :D
-Udzielania się na Guild-Chat i aktywności w grze
-Dobrej zabawy i integracji między kolegami z Gildii, chcę tu stworzyć coś w stylu jednej, zgranej ekipy, a do tego potrzebny równie Wasz wkład.
Co oferujemy?:
-Dużo pomocy i rad co do gry
-Wspólne questy, wypady na respy, czy dzielenie się informacjami.
-Spróbuje ogarnąć jakiś Guild house, gdy już się trochę rozwiniemy i będę wiedział, że jest sens inwestowania w to.
-Eventy organizowane dla graczy naszej Gildii, sponsorowane przezemnie, ale raczej pomyślę nad czymś typu pokoik eventowy, gdzie każdy gdy będzie chciał (Chciał, do niczego nie będę zmuszał, po prostu wtedy będzie więcej takich konkursów/eventów) dołoży coś od siebie na organizację jakiegoś evenciku.
-Różne urozmaicenia, postaram się wprowadzić jakieś sensowne systemy w Gildii.
-Nowe znajomości, ciekawych ludzi i dużo ciekawych rozmów.
-Mam dużo wolnego czasu, będę starał się pomóc każdemu jak będę umiał, ale nie mam zamiaru nikogo trzymać za rączkę całą Jego grę. Niech nikt nie myśli, że dojdzie do naszej Gildii, tylko dla własnych korzyści, nikt nie da Ci super pokemonow, hajsu czy coś. Damy Ci możliwości zdobycia tego i pomożemy to zdobyć, ale nie zrobimy tego za Ciebie.
Kontakt tutaj na forum, zapraszam do zgłaszania się!
Kontakt w grze: BrainDead
Ostatnio zmieniony czwartek 07 lut 2019, 16:27 przez KiritoKun, łącznie zmieniany 2 razy
Awatar użytkownika
KiritoKun
Pokemon
 
Posty: 4
Rejestracja: środa 06 lut 2019, 20:13

Re: Brain Dead Familia- Rekrutacja!

Postautor: KiritoKun » środa 06 lut 2019, 21:19

To, co chciałbym w Gildii wprowadzić:
-System Rang i tytułów
Chcialbym jakoś wykorzystać wszystkie mmożliwości które daje gildia. Między innymi tytuły. Z każdej jakieś korzyści będą płynąć i każda będzie do czegoś zobowiązywać. Będą tytuły które można uzyskać za pomoc graczom, tytuły które będą płynąć z pobicia któregoś rankingu Gildijnego (O tym niżej), gdy rozpisze sobie to wszystko na spokojnie,, założę nowy temat na forum w tym dziale, gdzie to wszystko wytłumaczę.


-Rankingi Gildijne
U nas zmajdziecie system rankingów. Będzie ich kilka, np: Najlepszy łapacz pokemon, najszybciej expiący, najbardziej pomagający, najlepszy quest maker itp, ponownie, wszystko dokładnie opiszę w temacie do tego służącym.
-System punktów.
Chciałbym wprowadzić system, w którym każdy z graczy będzie mógł zdobywać punkty za aktywność w gildii. Dwa razy dziennie będę zbierał od Was informację, za które można dostać punkty. Wyznacze też jakieś osoby, które będą mi w tym pomagać. Punkty będzie dostawać się za m.in: Pomoc któremuś z członków Gildii, uczestniczenie w evencie, organizacja eventu, organizacja wyprawy, przeprowadzenie członków Gildii przez jjakiś quest, lub pokazanie respu. Ale także będę sam wyłapywał osoby, które będą się wyróżniać aktywnością i wyraźną chęcią pomocy, wtedy sam je będę przyznawał. Punkty będą zliczane co tydzień, w każdy weekend. W zależności od ilości osób w Gildii gdy zacznie dobrze prosperować, 1-3 osoby z największą ilością punktów, dostaną nagrodę, która wynagrodzi starania.
-System wspomagający rozwijanie się najsłabszym graczom w Gildii.
Każdy wyższy lvl w Gildii, będzie mógł włożyć coś do pokoiku który wyznacze. Każdy nowy gracz, będzie dostawał coś, co pomoże mu rozpocząć grę, czy też rozwijać się dalej. Oczywiście, gdy już otrzymana rzecz przestanie być przydatna, trafi spowrotem do pokoiku, czekając na kolejną osobę której pomoże.
-System Wypożyczalni. (Gdy administracja zgodzi się pomóc, oczywiście)
Chciałbym stworzyć w Gildii coś takiego, jak wypożyczalnia pokemon. Po uprzednim dogadaniu sie z administracją, chciałbym wystawić kilka swoich rzeczy i pokemonów, które każdy gracz będzie mógł pożyczyć. Stworze listę, gdzie każdy przed pożyczeniem, będzie musiał być przezemnie wpisany, maksymalny czas wypożyczenia pokemona to będą 2-3 godziny, jeszcze się zdecyduje. Odpali pod warunkiem, że dogadam się z osobą z administracji, która po prostu po ukazaniu dowodów przezemnie (screenów, nagrań i listy wpisów) wyciągnie dla tej osoby odpowiednie konsekwencje.
I wiele, wiele więcej. Mam nadzieję że mój projekt Was zaciekawił, chciałbym tchnąć trochę życia w ten serwer, a wiadomo, że pojedynczy gracz tego nie zrobi. Zrobimy to ekipą! :D
Awatar użytkownika
KiritoKun
Pokemon
 
Posty: 4
Rejestracja: środa 06 lut 2019, 20:13


Wróć do Poke Gildie

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość