Brain Dead Familia- Temat informacyjny

Gildie serwera Pokemon Online. Zespoły, ogłoszenia, wspólne osiągnięcia.

Re: Brain Dead Familia- Temat informacyjny

Postautor: KiritoKun » czwartek 07 lut 2019, 00:31

SYSTEM ZADAŃ DZIENNYCH
Codziennie w MOTD (Tekst wyświetlany przy logowaniu się) będę wymyślał zadanie, które opcjonalnie będzie można wykonać. Będą to nie raz proste, nie raz bardziej wymagające zadania. Za każdym razem gdy je wykonacie, dostaniecie określoną ilość punktów Gildijnych, w zależności od trudności Jego wykonania. Zgłaszać wykonanie zadania będzie trzeba do mnie, lub do osoby uprzednio do tego wyznaczonej.
UWAGA! COTYGODNIOWE NAGRODY ZA NAJWIĘKSZĄ ILOŚĆ PUNKTÓW BĘDĄ OSCYLOWAC W GRANICACH 100-300 CUKIERKÓW. Więc myślę że będzie warto brać w tym udział :D
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
KiritoKun
Pokefan

Re: Brain Dead Familia- Temat informacyjny

Postautor: KiritoKun » czwartek 07 lut 2019, 00:39

SYSTEM REKLAMY
Gdy już się zaczniemy rozwijać i będziemy mieć dobrą ekipę, na wypady i różne eventy, będę szukał osoby, która zna się na montażu lub grafice. Za każdym naszym wypadem lub eventem, będę prosił o wykonanie kilku fajnych screenów lub nagrań. W celu rozgłosu naszej Gildii i pokazaniu, że jednak grę można przy chęci i wysiłku urozmaicić i wzbogacić. Będę chciał to wrzucać na różne fora, yt i fanpage, co pozwoliłoby na ściągnięcie nowej ilości graczy na serwer, a co za tym idzie wzmocnienia naszej grupy.
DODATKOWO. Jak wszystko ładnie wystartuje, postaram się znaleźć jakiś serwer TeamSpeak3 lub inny komunikator, który ułatwi nam rozmowę ze sobą i integrację. Mam nadzieję, że to wszystko wypali i stworzymy na prawdę fajną, mocną grupę. I przy okazji podratujemy trochę serwer.
Awatar użytkownika
KiritoKun
Pokefan

Wróć do Poke Gildie