Rozbudowa Domku

Wasze osiągnięcia, podboje, item`y, złapane pokemony...

Rozbudowa Domku

Postautor: Loti » wtorek 14 kwie 2020, 04:22

Coś dla was

Aktualnie pracuję nad mapką wiem dalej naprawiam jak mi piszecie o bugach dodaje wam też respy i będziemy troszkę odświeżać klimacik

Ale chce zrobić coś jeszcze dla was dlatego za zgoda Denka otwieram rozbudowy domków

To jest cennik:

CENNIK ROZBUDOWY DOMKÓW:

Dodanie specjalnej podłogi (kolor, wzorek, dywan itp) - 200c od pomieszczenia / ściany (zasłonki, ozdoby na ściane itd) - 300c od pomieszczenia
Dodanie dodatkowego pokoju > 1 kratka = 10c
Dodanie itemków do domków na stałe, np. jakiś pomnik, bronie, ozdoby niedostępne na mapie itd. > 50-100c od itemka (w zależności jaki to będzie)
Dodanie jakieś gry do domku np. boisko, warcaby, szachy, boisko do kosza, PvP itd. > 600c
W przypadku dobudowy ogródka, czyli dodanie m.in.: ogniska, fontanny, ławeczki, hamaku, czy jakiegoś wodospadu, cena jest darmowa :)

GUILD HOUSES:

Dodanie pomieszczenia: 1 kratka - 15c
Dodanie specjalnej podłogi (kolor, wzorek, dywan itp) - 250c od pomieszczenia / ściany (zasłonki, ozdoby na ściane itd) - 350c od pomieszczenia
Dodanie itemków na stałe > 50-100c (w zależnośco jaki to będzie)
Dodanie jakieś gry do domku > 800c

Ps:

Napisanie podania o rozbudowę tutaj albo w grze --> Ilość czekania? No zależne jak szybko zrobię mapę bo niestety pracuję i wiecie jak to teraz jest :/ Postaramy się wgrywać mapkę 2 razy w tygodniu jak piszę zależy od nowości w niej

W podaniu piszecie:

-- > Nazwę miasta
--> Numer domku
---> Jakie zmiany??

Ps.. Jak to za trudne dorwij mnie w grze jak będę robić mapkę od razu ogarnę ci domek

Jak za drogo czy coś zapraszam do dyskusji ale wiem że dużo macie cuksów a ja z chęcią je przygarnę :3
Obrazek
Loti
Pokemaster

Re: Rozbudowa Domku

Postautor: Nessik » wtorek 14 kwie 2020, 10:44

Ja mam jak zwykle odmienną opinię. Większość " bogatych" graczy ma już jakies niezłe domki. Na mapie jest w cholerę nieprzydatnych bo mają po kilka/nascie kratek.. Może lepiej je rozbudować z myślą, że jakiś nowy gracz je kupi? Najlepiej zacząć od tych bliższych lokacji.
Awatar użytkownika
Nessik
Pokemaniak

Postautor: Sami Swoi » wtorek 14 kwie 2020, 11:15

Nessik pisze:Ja mam jak zwykle odmienną opinię. Większość " bogatych" graczy ma już jakies niezłe domki. Na mapie jest w cholerę nieprzydatnych bo mają po kilka/nascie kratek.. Może lepiej je rozbudować z myślą, że jakiś nowy gracz je kupi? Najlepiej zacząć od tych bliższych lokacji.

Cukierki teraz bardzo łatwo zdobyć, nawet dla nowego gracza :) Nowy gracz kupi domek byle jaki i na jego rozbudowę może je wydać, jeśli będzie chciał ^^ Moim zdaniem rozbudowa wszystkich "nieprzydatnych" domków jest zbędną stratą czasu:)
Nick : Flash Deck
Level : 1916
Gildia : Sami Swoi
Obrazek

Potrzebujesz pomocy? Pisz w grze :)
Awatar użytkownika
Sami Swoi
Poketrener

Postautor: Nessik » wtorek 14 kwie 2020, 11:33

Nie musi być,że wszystkich, ale jakąś część. Myślę, że nowi gracze mają ważniejsze wydatki niz cukierki na rozbudowę. Nie raz się spotkałem , że ktoś szukał nowego domku, ale miał problem żeby znaleźć jakiś " normalny".
Awatar użytkownika
Nessik
Pokemaniak

Postautor: Sami Swoi » wtorek 14 kwie 2020, 12:06

No a taka rozbudowa to jest rzadkość, dlatego zapłatą za nią są cukierki. To po prostu dla tych co mają cukierki i chcą mieć piękny domek. Myślę że nowy gracz jak wchodzi na serwer to nie myśli o tym żeby od razu mieć super chatę, tylko bardziej skupia się na zarobku i expie ^^ Z rozbudową nie muszą się spieszyć, jeszcze okazje będą ;)
Nick : Flash Deck
Level : 1916
Gildia : Sami Swoi
Obrazek

Potrzebujesz pomocy? Pisz w grze :)
Awatar użytkownika
Sami Swoi
Poketrener

Postautor: Nessik » wtorek 14 kwie 2020, 12:13

Rzadkością jest jeśli ktoś walnie sobie boisko itp w domku bądź 10 pięter/ogródek. Nie chodzi o to żeby w takim stopniu rozbudowywać te słabe domki, ale tyle , żeby wyglądało to jak dom, a nie buda dla psa :) Tyle ode mnie, sadze ze lepiej zając się innymi niż tylko sobą flash :) Pozdro
Awatar użytkownika
Nessik
Pokemaniak

Postautor: EdenekEniu » wtorek 14 kwie 2020, 16:22

jungle 2, kulcia - dodanie depo na balkonie
Awatar użytkownika
EdenekEniu
Poketrener

Wróć do Ciekawostki