Nowa Misja V2

Chcesz coś zmienić, poprawić? Zostań współtwórcą serwera. Napisz swoje sugestie i propozycje.

Nowa Misja V2

Postautor: SilverXnx » wtorek 04 gru 2018, 19:08

Odrazu chciałbym Podziękować Flash Deck! za to że zgodził się z moim pomysłem z wcześniejszej misji

Mam nowy pomysł na misję dla mniejszych lv (od 120-250)
Misja będzie polegała na tym że:
1.Musimy znaleźć nowo dodanego NPC i powie nam zagadkę który trzeba będzie rozszyfrować
2.Żeby móc rozszyfrować zagadkę trzeba będzie pokonać dużo Machampów z których wyjdzie nam literka zagadki
3.Jeśli zdobędziemy wszystkie literki to będziemy musieli rozszyfrować to co mamy
4.Jeśli uda nam się rozszyfrować to wracamy do NPC i piszemy:
hi
zagadka
(hasło).
Myślę że to będzie dobra misja dla słabszych graczy i trochę trzeba będzie myśleć.
Nagrodą za zagadkę może być mały upominek wartości 45c (czemu 45c? dla tego żeby ci z lv ok 120 kupili sobie sh zarda :)
Wracając do zagadki to myślę że hasłem może być 1 Administrator Serwera żeby to nie było takie łatwe.
Awatar użytkownika
SilverXnx
Pokemon

Re: Nowa Misja V2

Postautor: Sami Swoi » wtorek 04 gru 2018, 20:43

Dobre, dobre ;p lecz myślę ze hasło mogło by być inne, niekoniecznie administracja lecz np jakiś pokemon lub item czy też nawet jakieś ciekawe miejsce które większość by znało. Na nagrodę by mogło być nawet więcej cukierków bo o nie w dzisiejszych czasach nie jest trudno zawalczyć, hmm dajmy np 100c i 20 friend balli? Tak by było raczej dobrze ;p Ogólnie popieram ciekawe pomysły szczególnie jeśli chodzi o nowe misje/dungeony :) Pozdrawiam Flash
Obrazek
Nick : Flash Deck
Level : 1088
Gildia : Sami Swoi
Status : ON

[HELP] - Flaash
Awatar użytkownika
Sami Swoi
Poketrener

Postautor: SilverXnx » wtorek 04 gru 2018, 20:57

Własnie myślałem czy hasło nie może być np item bądź pokemon.
i nad nagrodą też się trochę zastanawiałem ale myślę że to też będzie dobry pomysł z ok 100 c niekoniecznie tyle Friend Ball można by ich dać z 15 :).
Dzięki za poparcie również gorąco pozdrawiam.
Awatar użytkownika
SilverXnx
Pokemon

Postautor: faryzeusz123 » czwartek 06 gru 2018, 10:08

Fajnie ze cos kombinujesz, ale na moje powinny byc tutaj questy czysto mechaniczne, jakiekolwiek zagadki mozna "wkladac" do taskow lub czegos tego typu.
Awatar użytkownika
faryzeusz123
Pokefan

Wróć do Sugestie