Nowości/Fuzja/Reset

Chcesz coś zmienić, poprawić? Zostań współtwórcą serwera. Napisz swoje sugestie i propozycje.

Nowości/Fuzja/Reset

Postautor: czarnybrat » niedziela 03 mar 2019, 04:46

Witam
Chciałbym zaproponować zmiany na serwerze dotyczące resetu.
Jak każdy zauważył na serwerze nie ma już tego klimatu co kiedyś, ludzi było mnóstwo, w temple jak i na expowiskach, graczy nie brakowało, od długiego czasu jest tu strasznie mało graczy, jednym słowem serwer upada, dlatego wpadłem na taki pomysł, lecz z góry prosze o wyrozumiałość i nie rzucanie we mnie obelg.

Na sam początek chciałbym zaproponować:
- Exp:
a.) zmniejszyć otrzymywane doświadczenie z zabitych pokemonów tak by lvl bie wbijał sie tak szybko
b.) zbalansować jakoś doświadczenia zdobywanego naszego pokemona np. ( niektóre pokemony do 30 szybko sie expi a niektóre trzeba sporo czasu by wbic 30 lvl)
c.) cukierki nie dawaja graczowi lvl ( ponieważ to zniechęca graczy do gry, gdy na start serwera ktos kupuje tyle cukierków że w ciagu dwóch dni od startu ma 500 lvl)
d.) zmienić położenie expowisk

- Serwer:
a.) Zrobić więcej quest'ów
b.) Dodać funkcję "!task" od danego lvl(np. Pierwszy task od 50 lvl "zabij 200 razy Muk" w nagrodę dostało by sie troszke TD, co jakiś czas kilka balli i co każdy task dana ilość "task points", a za ukończenie np. Co dziesiątego taska 100 pkt do item shop. Ilość do zabicia pokemonow by wzrastała z wyższym lvl taska ). Task'ów było by sporo by nikomu sie nie nudziło.
c.) Wprowadzić NPC u którego dało by sie wymieniać task points na nagrody,(np. 100 task point - 5 safari balli, 150 task points 50 ultra balli itp.)
d.) Misje na pvp na arenach, na zabicie np. 30 pokemonów należących do innego gracza (
e.) Zwiekszyć ceny u npc: balli, potionek itp oraz zmniejszyć ceny niektorych outfit'ów (tak by TD jak i dolary mogły znowu być w grze, ponieważ tak naprawde to one tam tylko leżą bezczynnie)
f.) Umiejętności typu, jeżdżenia na pokemonie, ścinanie krzaków tylko dla pacc
g.) Outfity dla pokemon'ów usunąć z item shop'u i dodać np bonusy typu 5% wiecej z ataków ognistych
h.) Zbalansować wszystkie pokemony aby byly użyteczne, bardzo pokemon'ów jest łapanych i tylko leżą w depo czy tam w domku
- EVENTY:
a.) Wyznaczyć na każdy dzień jakiś event i umieścić gdzieś na stronie głównej zakładkę z spisem event'ów oraz z spisem task'ów.
b.) Nagrody typu master ball, resp dowolnej legendy, czy resp legendy do plecaka zostawić na jakies lepsze eventy.
c.) Więcej mini event'ów w grze lecz mniejsze nagrody

-Gildie
a.) Do gildii dodać funkcie wpłacania TD.
b.) Dodać bonusy do kupna (np. +5% wiecej szansy na wydropienie kamienia ewolucyjnego, 10% wiecej expa zdobywanego przez naszego pokemona itp)

-STRONA GŁÓWNA:
a.) Poprawić przejścia z obrazków informacyjnych do forum, bo aktualnie nie działają
b.) Wypromować serwer na różnych forach jak i na fb. Myślę że to będzie mialo jakiś duży wpływ

-ITEM SHOP
a.) Usunąć Master Ball, Moon Ball, cukierki, all boxy
b.) Zwiększyć troszkę cene reszty itemek,
c.) Dodać więcej możliwości płatności

Moim zdaniem wieksza fuzja serwera wplynie na dalszy rozwój serwera, przyciągnie wiecej graczy bo sporo nowości..

Myślę że to tyle jesli coś mi wpadnie do głowy to dopisze.
Jeśli któryś gracz ma lepszą propozycje lub cos dodać niech pisze to dopiszemy do propozycji.

Ps. Jesli popełniłem sporo błędów proszę o wybaczenie na telefonie pisalem.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
czarnybrat
Pokemon

Re: Nowości/Fuzja/Reset

Postautor: PiernikowyLord » niedziela 03 mar 2019, 15:59

Cześć, jeśli chodzi o kolejny restart to w obecnym czasie jestem na nie.
To właśnie ten reset wymazał cały klimat pierwszej edycji.

1 - Exp.
Trudno się nie zgodzić z twoimi słowami odnośnie ilości, dostępności i łatwości zdobywania expa.
Cukierki to cukierki, ja nie widzę sensu ich zmiany.
Obecna forma jest przyjazna :)

2. Serwer
Nowe Questy/Taski (systemy) jak najbardziej, chociaż taski już są.
Ceny u NPC - nie
Abilities Pokemonów (Ride/Cut) - Zdecydowanie na nie.
Z prostego powodu, żaden gracz nie będzie kupował pacca aby dostać sie na jakiś słaby Exp. To samo z Ride, funkcji rude używają głównie początkujący gracze.
Balans nie jest taki prosty przy obecnej liczbie Pokemonów.

3 -Eventy
Trochę bez sensu, eventy i tak są codziennie a lepiej zrobić eventy powiedzmy o 16:38 gdy jest 20 graczy, niż codziennie o 15:20 gdy graczy jest 7.

4 - Bonusy dla Gildii
Tak jak na większości serwerów gildie dają bonusy, tutaj tez byłyby mile widziane.

5 - Nieszczęsny Item Shop
Usunięcie masterballa byłoby za dużym strzałem w kolano i nie mówię tego w złośliwy sposób ale na tym głównie trzyma sie serwer, wiec usunięcie tylko przyspieszyło by koniec serwera.
Jeśli już chcemy coś usunąć proponuje Legend Boxy, Balle które nie mają 100% szansy catchu niech zostaną.

Ceny i tak są duże więc jestem na nie.

Wystarczy tylko dodać przelewy :D

Teraz kilka sugestii ode mnie :
Remake niektórych części mapy,
Zmiany graficzne ( dodać nowe typy mebli itd. i NPC od nich w różnych miastach) chodzi o to, aby np. w Jungle w domach gracze nie mieli mebli nowoczesnych, tylko z bambusa itd. To samo innych miast, aby klimat pasował.
Zmiany w mapkach, aby gracze nie mogli używać ich w więzieniu.
Opłacalne nagrody w kasynie.

No i to tyle co mam w głowie na ten moment :)
Również pisałem z telefonu, przepraszam za błędy o ile takowe powstały.
Pozdrawiam Szefuncio.
Awatar użytkownika
PiernikowyLord
Pokefan

Wróć do Sugestie