Czy ten serwer odżyje?

Chcesz coś zmienić, poprawić? Zostań współtwórcą serwera. Napisz swoje sugestie i propozycje.

Czy ten serwer odżyje?

Postautor: Szostydzientygodnia » środa 10 cze 2020, 17:24

Witam
Czy zrobicie coś żeby ten serwer jeszcze żył?
Moim zdaniem to przede wszystkim restart!!
Następny krok to usunięcie masterballi oraz L boxów
nie dodawanie nowych pokemonów tylko wzięcie się za stare
Lepszy Ballans oraz szansa na złapanie każdej legendy bo z tego co wiem to wszystkich w np moonballa się nie da złapać.
Następnie Wypromowanie serwera, nie musi być jakaś duża ta reklama wystarczy że niektórzy gracze z chęcią zaproszą swoich znajomych ale... najpierw to żeby było do czego bo co to za przyjemonść gdy z adm nikogo nie ma, nie ma eventów, itp
Dobra to tyle i prosze reszte graczy o wypowiedzenie się na ten temat. :)
Awatar użytkownika
Szostydzientygodnia
Pokefan

Re: Czy ten serwer odżyje?

Postautor: Gress » środa 10 cze 2020, 20:17

Jestem za restartem.
Jestem za usunięciem Master Balla oraz Legend boxów.
Reklama nie ma żadnego sensu bez spełnienia powyższych punktów, eventy również gdyż wbijam od trzech dni regularnie o różnych porach i osób online najwięcej było 7 i to ze mną. Jak ma ktoś pisać że przez to że nie ma eventów to niech zastanowi się czy tu chodzi o robienie eventów czy o to że pozostają tylko eventy bo już nie ma kompletnie co robić. Mi osobiście nie podoba się wizja ciągłych konkursów i gadania że niby przez to graczy jest mniej. Graczy jest mniej bo jesteśmy na etapie nowości które nowościami być przestają tego samego dnia gdyż "tą nowość" już ma kilka osób, przypomnę że grafika, respawn oraz dodawanie pokemona na server jest czasochłonnym procesem. A jak wiadomo to jest ciągła praca lotoski, denka oraz grubego. Szczerze liczę na rozpatrzenie nowego początku (tzw. 3 edycji). Bo wydaję mi się że jeśli to miałby być restart bez masterek, legend boxów, kilkoma poprawkami na stronie która prosi się o uaktualnienie informacji sprzed kilku lat. To serio można myśleć nad tym że server odżyje i następne ubolewanie nad restartem nie będzie konieczne. Ale jedno trzeba zarzucić graczom którzy teraz odeszli, a byli za dodaniem master balla do sms shopa, była oczywiście wizja questa na niego i na to jestem w stanie przystać, ale to ma być w cholerę i jeszcze cięższy quest, a teraz nawet nie wiadomo czy ktoś by się tego podjął. Także nie dziwcie się bo większość graczy która była przeciw masterce wiedziała że to się tak skończy no i mamy, nie pierwszy i nie ostatni pewnie temat z takim wątkiem z jakim mamy. Zmiana respów nie jest jakoś bardzo potrzebna, co najwyżej zmiana teleportów po drodze do nich, moon ballami to tak szybko te pokemony nie wejdą, może się okazać oczywiście że ktoś miał ogromne szczęście. A z poprawek zgłaszanych jeszcze przed pierwszym restartem to uaktualnienie addonów i evolucje przez stone, dodanie stone do sms shopu bo jest tylko kilka rodzai z kilkunastu, znalezienie kogoś do pokedexa, to ogromny problem ale z czasem myślę że ktoś by się tym chętnie zajął kto ma o tym jakiekolwiek pojęcie. Możliwość rzucenia balla na wszystkie pokemony, zmiana pokemonów w boxach żeby z box 1 nie wypadały pokemony z box 2 i na odwrót, najlepiej to rozdzielić na osobne grupy bez żadnych powtórek. Pracy multum, ludzi brak. Liczę na rozpatrzenie tego bo na początku pandemii było spoko, tylko oczywiście większość wiedziała i napisała "poczekajcie aż się uspokoi sytuacja" i się uspokoiła, a przynajmniej widać to patrząc na aktywność servera. Pozdrawiam i liczę że komuś się chciało czytać tę mam nadzieję w miarę składną opinię.
Obrazek
Gress
Pokemaster

Postautor: Szostydzientygodnia » czwartek 11 cze 2020, 09:07

Masz racje Denek,Grubyy oraz Lotoska wkładają w ten server dużo pracy ale ta praca będzie ciągle szła na marne dopóki te l boxy oraz masterball nie zostanie usunięty co do questa na Masterball jestem za ale on powinien być od 1k lvl najmniej nwm czy wgl administracja zauważy ten post bo narazie takie posty były olewane wiadomo Server trzyma się na shopie, ale to po prostu można podnieść ceny innych przedmiotów to tyle :)
Awatar użytkownika
Szostydzientygodnia
Pokefan

Postautor: Nessik » czwartek 11 cze 2020, 19:59

Bądźmy szczerzy, restart nie ma sensu póki nie będzie zmian. Same usunięcie masterek i leg boxow nie zachęci ludzi do gry. Do zrobienia jest dużo, a brak ludzi i wiedzy. Z resztą komu ma się chcieć robić zmiany? Właściciel powinien wykazac się zainteresowaniem i jakimiś checiami nad pracą , lecz nie widać za wiele w tym kierunku, a co za tym idzie nie ma sensu gadać o czymkolwiek :)
Awatar użytkownika
Nessik
Pokemaniak

Postautor: Korekkk » wtorek 16 cze 2020, 16:32

Ja bym zaczął od zmiany właściciela serwa, denkowski wyjebane ma w serwa woli pixele. Czasem wbije uda że coś robi. A reszta to co pisaliście up ^ Najlepiej niech się ogarnie i zdecyduje czy chce by serw trwał, a jak nie to niech go zamyka ^^
Awatar użytkownika
Korekkk
Pokemon

Postautor: Korekkk » wtorek 16 cze 2020, 16:46

Proszę Denkowskiego o wypowiedzenie się (:
Awatar użytkownika
Korekkk
Pokemon

Wróć do Sugestie